VD
Peter Kitschke

peter.kitschke@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)72 201 60 47
Skype: peter.kitschke

CTO
Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)70 740 55 97

Systemutvecklare
Viktor Friberg

viktor.friberg@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)73 513 37 01

Systemutvecklare
Peter Bjurenhäll

peter.bjurenhall@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)72 235 72 18

Systemutvecklare
Rikard Olander

rikard.olander@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)70 350 38 33

Tekniker
Martin Jacobson

martin.jacobson@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)70 439 38 01

Logistics Coordinator
Hanna Kitschke

hanna.kitschke@hostmobility.com

Mobil: +46 (0)73 801 69 40

Hitta oss på Google Maps

Host Mobility AB
Flöjelsbergsgatan 14 C
431 37 Mölndal
VAT: SE556617505401
Organisationsnummer: 556617-5054

 

Support och fakta om garantiärenden och returer här

Alla kunder får en utpekad ingenjör som tar hand om supporten. För kontaktinformation till er supportperson, kontakta:

Rikard Olander.
rikard.olander@hostmobility.com
Mobil: +46 (0)70 350 38 33

eller

Martin Jacobson
martin.jacobson@hostmobility.com
Mobil: +46 (0)70 43 93 80